Lot nr. 22

8 øre tofarvet på illustreret kuvert fra Borup (LAP IIa 9.4 (1892). Indholdet er skrevet på papir med samme dekoration som kuverten, dateret Svenstrup 9.4.92. Ankomststemplet med svagt BRO 1Gjentofte den 10.4.92. Lille rift på bagklappen.